Basında Biz

nlksoft 2. Toplantısını Mardin’de yaptı - Basında Biz


nlksoft 2. Toplantısını Mardin’de yaptı - Basında Biz

   Nlksoft markası ile yazılım dünyasındaki yerini her geçen gün sağlamlaştıran  NLK Bilgi Teknolojileri, 2.ci iş ortaklığı, Güneydoğu Anadolu Bölge Toplantısın Mardin´in Midyat İlçesinde bir otelde gerçekleştirdi. Toplantıya Nlksoft markası Yönetim Kurulu Başkanı Nalan Kurt ve bölge bayi ve iş ortakları katıldı.

 

     Teknolojiye gönül vermiş nlksoft ailesine hitap eden Yönetim Kurulu Başkanı Nalan Kurt nlksoft ´un gelenekselleşen bayi toplantısının 2.cisini tarihi ve kültürel değerleri yüksek bir şehir olan Mardin´de  gerçekleştirmekten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

     Nlksoft Yönetim Kurulu Başkanı Kurt yaptığı konuşmada, 13 yıl önce kurulan nlksoft´un yenilikçi, aktif, kurumsal yapısı ve teknolojik gelişmelere uyum sağlayan güçlü bir altyapı ile hizmet verdiğini söyledi.

    Kurt “nlksoft sektörün ihtiyaçları doğrultusunda, dijitalleşmeyi ve dijitalleştirmeyi amaç edinip teknoloji ve interneti birleştirerek kendi yazılımlarını geliştirdi. Gelişen teknolojiyi yakından takip etmek adına; sistemlerinde yapay zekâ teknolojilerinden tutun birçok yeni ve interaktif çözümler kullandı ve her şeyi internete taşıdı.

nlksoft, Türkiye´deki başarılarının yanı sıra global bir firma olma yolunda da çok büyük bir yol aldı. 11 ülkeye yazılım ihraç etmeyi başardı. Türkiye´de ve Dünya´nın birçok ülkesinde toplam 101 iş ortağına ulaşan nlksoft, E-ticaret, Anaokulu Yazılımı, Toplu Sms Programı, Nakliye Yazılımı ve İçerik Yönetim Sistemi ile kullanıcılarına istek ve ihtiyaçlarına yönelik çözümler sağlamaktadır.

“İşini aşkla yapıyorsan yaşam misyonunun içindesin” mottosuyla yola çıkan Nalan Kurt genç, dinamik, alanında uzman mühendis ve programcılardan oluşan ekibiyle birçok başarıya imza attı ve şu an işine 13 yıllık tecrübesini de katarak, yerelden globale ilerleme çalışmalarına hızla devam ediyor” dedi.

            Nalan Kurt “Her şey hayalle başlar, inanarak ve aşkla çalışarak gerçek olur. Bunu uygulayanlara gelecek güzel gelir. Gaziantep, Mardin ve Bölgede bir çok ünlü firmanın ürünlerini  nlksoft  E-Ticaret üzerinden satışlarını  yapıyor”  şeklinde sözlerini sürdürdü.